על מנת לפתח ולשמור על רמה תחרותית בסביבה הגלובלית של ימינו, כל אחד זקוק לעורכי דין מקצועיים, המסוגלים לספק ללקוחותיהם ידע מקיף, הבנה מסחרית וזמן תגובה מהיר המשולבים ביחס אישי ושירות מצויין.
את כל אלו אנו, משרד רוטנברג ושות', מעניקים ללקוחותינו – ייעוץ משפטי ומסחרי, המשלב סטנדרט שירות גבוה, עם הבנה מעמיקה וניסיון עשיר בתעשייה.
אנו מספקים שירות המוענק על ידי מיטב מומחים, בעלי הבנה בשלל נושאים לרבות תקשורת, מחשוב, מדיה, תעשייה, נדל"ן, רגולציה ואיכות הסביבה, המבטיח כי האינטרסים שלך נמצאים בידיים הטובות ביותר.
גישה זו מושכת לקוחות, מכל קשת הסקטורים במשק, כגון קוקה קולה ישראל, שידורי קשת, סוני, מייקרוסופט, נמל אשדוד, קרלסברג וטובורג ישראל, רכבת ישראל ועוד לקוחות מובילים בארץ ובחו"ל.

אנו מלווים את לקוחותינו בשלל פעילותם העסקית והאחרת, ומעניקים להם ייעוץ בעסקאות המורכבות ביותר ובהליכי הליטיגציה הרגישים ביותר.
אנו ידועים כעורכי דין הנותנים ערך מוסף, בין היתר, בנושאי IT, תקשורת, משפט מסחרי, הגבלים עסקיים, ניהול משברים, נדל"ן ותכנון ובנייה, תוך הבטחה כי אין אבן שלא הפכנו עבור לקוחותינו.
גישתנו הרב-תחומית, זמינות ומעורבות השותפים וידע והכרת התעשייה, היא זו המושכת אלינו לקוחות חדשים ויוצרת יחסים עמוקים וארוכי טווח עם לקוחותינו הקיימים.
הכרה בדירוגי איכות מקומיים ובינלאומיים

משרדנו זוכה להכרה רחבה מידי שנה, הן במדריכי דירוג מקומיים והן במדריכים בינלאומיים, ובין היתר:

Dun's 100, IFLR1000, Legal 500 EMEA וכן BDICode.